Tere kõigile! Oleme Viktoria ja Irina – kaks väikelaste ema ning meie ettevõte OKOBaby on muuhulgas ka investeering nende tulevikku. Vanemad õed ja vennad on meie suured abistajad ja kriitikud. Kuna meie lapsed ja meie äri sisuliselt kasvavad koos, on meie jaoks väga olulised järgmised tööprintsiibid ja visioon:

✳️ Me otsime kõikjal mööda maailma ebaharilikke lastetooteid, mis on ökosõbralikud ja ohutud nii lastele kui ka keskkonnale, kõrgkvaliteetsed, stiilsed ja lihtsalt wow-põnevad. Need on niivõrd põnevad, et meil on hea meel jagada kasutamise rõõmu ka teiste lapsevanematega!

✳️ Me ehitame üles pikaajalised ärisuhted partnerite ja klientidega, kes jagavad meiega väärtusi, mida soovime anda meie lastele nende arenemise ja kasvamise vältel.

✳️ Meie lapsed on esimesed ja kõige tähtsamad OKOBaby kliendid, kes testivad ja katsetavad uusi tooteid, et saaksime valida ja pakkuda meie klientidele tõesti põnevat sortimenti. Oleme alati valmis andma iga toote kohta ammendavat informatsiooni, kaasaarvatud ka reaalses elus tehtud videosid ja pilte, et veebimüük oleks maksimaalselt mugav ja usaldusväärne.

Päikest,

OKOBaby Emmed

×
×

Cart