Meie väärtused, mida hoiame OKOBaby igapäevases ärielus, jagame meie partnerite ja klientidega ning mida soovime lastele edasi anda nende arengu ja kasvamise vältel:

✳️ Loomulik areng – laste vabadus arendada oma ideesid, oskusi, loovmõtlemist ja fantaasiat.

✳️ Laste uudishimu soodustamine – püüd liikuda uudsuse, muutuste, teadmiste ja avastamiste poole, tähelepanu ergutamine.

✳️ Reputatsioon – ausus, kokkulepete järgimine, läbipaistev ettevõte ja hinnastamise struktuur.

✳️ Laste ohutus – ohutu ja ergonoomiline mängimisruum, ökosõbralikud ja naturaalsed kõrgkvaliteetsed materjalid, sertifitseeritud tooted.

✳️ Hoolitsus üksteise eest – tähelepanelik suhtumine üksteise vajadustesse ja ootustesse, heatahtlikkus.

✳️ Loodusest hoolitsemine ja ökodisain ehk keskkonnasäästlik tootearenduse meetod, mis võtab toodet kavandades süstemaatiliselt arvesse toote keskkonnaaspekte kogu toote elutsükli vältel.

Meie Partnerid:

       

Saavuta ka sina meistri tase proffide käe all!

Meistritase koolituskeskus ühendab kirglikke ja inspireeritud koolitajaid, kes lisaks omandatud teoreetilistele teadmistele on ka aktiivsed ona valdkonna tegutsejad. Tänu sellele oskavad nad oma menteedega jagada praktilisi nippe, tuua elavnäiteid, vastata konkreetselt ja läbikaalutletult lisaküsimustele ning anda kasulikke juhtnööre edaspidiseks enesearenguks.

Taskukohased ja hoolikalt ettevalmistatud koolitusprogrammid (vt. kalender 2021) aitavad kaasa nii värske ettevõtja äri püstipanekule, kui ka oma kutsealaste teadmiste süvendamisele või hoopis uue elukutse saamisele.

Lisainfo:👉 https://meistritase.eu/

***

Meil on au teatada, et OKOBaby – arendavad tooted lastele toetab lastele ja noortele emadele suunatud projekte ning seekord saime sponsoriks toredale venekeelsele projektile Mama online.
🤱Mama Online – see on usaldusväärne ja toetav keskkond armastavatele emmedele.
Lisainfo:👉 https://www.mamaonline.eu

***

Arttherapy24

arttherapy24 – loovteraapia lastele ja täiskasvanutele Tallinnas
Lisainfo:👉 www.arttherapy24.ee

×
×

Cart