MÜÜGITINGIMUSED

1. Käesolevad Okobaby OÜ, registrikood 14634889, telefon +372 5186491, +372 5069687, e-mail: info@okobaby.eu (edaspidi OKOBaby) e-poe tingimused (edaspidi nimetatud müügitingimused) kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi Ostja), kes kasutavad OKOBaby e-poodi, tellivad e-poest kaupu, sealhulgas sõlmides e-poest kauba ostmiseks ostu- müügilepingu (edaspidi müügileping).

2. Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab Ostja, et ta on tingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

3. Isikuandmete töötlemine. OKOBaby kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Lisainfo: Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus

4. Tellimuse vormistamine.
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus EURodes ja genereeritakse arve, mille saab tasuda pangaülekande, PayPal või pangalinkidega (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID).

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest OKOBaby arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

5. Kohaletoimetamine.
Kauba saatmiskulud kannab OKOBaby või Ostja (määratakse tellimuse vormistamisel).

Saadetised jõuavad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti tarneaja jooksul, mis on määratud toote juures. Üldjuhul toodete tarneaeg on 3 (laos olevad kaubad) kuni 21 (partnerite ladudest tellitavate kaupade puhul) päeva. Üksikutel juhtudel tarneag võib pikeneda kuni 60 päeva, kui kaup on vaheladudest otsas ning ootame uue partii tootmistsükli lõppemist tootja tehasest. Sellest on alati märge tootekirjelduses ja klienti teavitatakse eraldi meili teel.

Ühele tellimusele saab korraga lisada erineva tarneajaga tooted ning nende eest korraga mugavalt maksta. Kui Ostja on ühe tellimusega tellinud erineva tarneajaga tooteid, siis tarneaeg arvestatakse kõige pikema tarneajaga toote järgi. Teise tarnegraafiku kasutamise soovil, peab Ostja küsima vastavaid juhendeid OKOBaby klienditeeninduse osakonnast (kontaktid: käesoleva lepingu p.1).

OKOBaby tarnepartnerid ja kohaletoimetamisviisid:
Itella SmartPOST (hind 3.99€) – iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.
Venipak (hind 5€) – kulleriga kojutoomise teenuse pakkuja.
GLS (tasuta, kehtib Dwinguler mängumattide puhul) – kullerteenuse pakkuja, kojuvedu otse Euroopa kesklaost. Kaup tuuakse tellimuses sisestatud tarneaadressile 3 (kolme) katsega. OKOBaby jätab endale õiguse peale kahte ebaõnnestunud katset nõuda Ostja käest lisakulude kompenseerimist kolmanda kauba üleandmise katse eest 12 EUR ulatuses.

6. Taganemisõigus.
Tarbijal on õigus taganeda müügilepingust 14 (neljateist) päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele kuni 100%. Tagastatud kaup peab olema originaalpakendis ja kõigi markeeringutega.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@okobaby.eu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab esitama tõendi, et ta on avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. OKOBaby tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

7. Vastutus ja vaidluste lahendamine
OKOBaby vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest Ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on OKOBaby kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul OKOBaby poole, saates e-kirja aadressile info@okobaby.eu. Vajadusel pretensiooni esitamisel tuleb tuua või saata ka puudusega kaup.

OKOBaby ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale.

Kui OKOBaby e-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest OKOBaby vastutab, parandab või asendab OKOBaby puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab OKOBaby Ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Ostjal on õigus pöörduda pädeva järelvalveasutuse poole, milleks on Riiklik Tarbijakaitseamet aadressil Rahukohtu 2, Tallinn, 10130, e-post: info@tka.riik.ee. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada tarbija ja ettevõtja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi, mida pooled ei suutnud lahendada kokkuleppe teel ja kui vaidlusalase kauba või teenuse väärtus on 20 või enam eurot.

×
×

Cart