Selected:

Arendav lauamäng Прогеры RU

19.90

Out of stock

Arendav lauamäng Прогеры RU

19.90

Tarneaeg 3-7 päeva.

Vanusele 6+: lihtsad algoritmid
Vanusele 10+: programmeerimise alused

Out of stock

Description

Automatiseeritud kulgurid uurivad veel avastamata planeedi pinnast. Nad otsivad uusi eluvorme! Kulgurite liigutamiseks tuleb mängijatel luua täpseid algoritme. Eluvormide laborisse viimine pole aga kerge, sest on vaja jälgida, et teised mängijad neid ennem kätte ei saa.

«Прогеры» («Algoracing») on uuenduslik ja muudetav 3D-rallimäng. Võite mäe blokkide asukohta muuta kuidas iganes soovite — mänguväljal võib olla sadu erinevaid variante! Ka mängu raskusastet on lihtne muuta, kuna mängu komplekt võimaldab teha 2 versiooni: õppige selgeks põhireeglitega mängimine, pöörake laud ümber, et mängida täisreeglitega. See on üks väheseid lauamänge, mis õpetab juba väikestele lastele programmerimist.

«Прогеры» («Algoracing») mängides õpivad lapsed algoritme looma, ennast parandama ja teiste algoritme edasi arendama.

«Прогеры» («Algoracing») arendab ruumilist mõtlemist, loogikat, strateegilist mõtlemist ja lapsed ei aja enam segamini vasakut ja paremat.

Komplekti kuulub:
2 poolne mängulaud, 5 papist mäe blokki, 52 käskudega kaarti, 4 kulguri kuju, 4 baasi/labori märki, 20 elu näidistega märki, 1 algoritmi alustamise märk, illustreeritud mängureeglid.

Videojuhend (inglise k.): https://youtu.be/7h3ux0SXP2E
Videojuhend (vene k.): https://youtu.be/kjuDMIh2cyA

On saadaval ka ingliskeelses karbis (vt. mäng “Algoracing”).

The Brainy Band mängud lõi üks eriline isa, aga nüüd armastavad neid lapsed ja vanemad üle kogumaailma. Sergei Parhomenko — hariduselt psühholoog ja ametil business coach. Ta puutus esimest korda kokku laste õpetamisega, kui lõi arengu klubi oma eelkooli ealise poja ja ta sõprade jaoks. Paljudideed ja huvitavad mängud said alguse sellest klubist ja nii arenes välja ka The Brainy Band ettevõte.

Additional information

Weight 0.68 kg
Dimensions 22.8 × 22.8 × 4.3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arendav lauamäng Прогеры RU”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

×
×

Cart