Selected:

Arendav lauamäng Gophers' Maze…

19.90

Out of stock

Arendav lauamäng Gophers’ Maze EST/RU

19.90

Tarneaeg 3-7 päeva.

Vanusele 5+: järgarvud
Vanusele 7+: kiire peastarvutamine, loogika ja strateegiline mõtlemine

Laost otsas

Kirjeldus

Suslikud ärkasid pikast talveunest ja nad on väga näljased! Aeg on oma pesa lõpututest käikudest üles otsida peidetud toiduvarud. Labürindid on pikad ja täidetud salakäikudega ning suslikud ei mäleta, kuhu nad oma teravilja ja muu toidu on peitnud. Nende leidmiseks on vaja olla tõeline suslik.

“Gophers’ maze” mängul on eraldi reeglid erinevas vanuses mängijate jaoks. Algajad saavad harjutada kokkulugemist ja raskemad tasemed aitavad harjutada liitmist ja lahutamist ning õpetavad lapsi looma numbrite vahel seoseid.

See mäng on suurepärane loogika, detailidele tähelepanu pööramise ja strateegilise mõtlemise arendamiseks. Unikaalne kuue tasandiline mängulaud loob tõelise seikluse tunde! Selle originaalne ja nutikas disain meeldib nii lastele, kui nende vanematele.

Komplekti kuulub:
58 kaarti, Pööratavate lehtedega ja aukudega mängulaud, 5 mängunuppu, 5 korvi nuppu, 1 puidust täring, 1 reeglite raamat.

On saadaval ka venekeelses karbis (vt. mäng “Проныры RU”)

Videojuhend (vene k.): https://youtu.be/olI8LoEE-f4

The Brainy Band mängud lõi üks eriline isa, aga nüüd armastavad neid lapsed ja vanemad üle kogumaailma. Sergei Parhomenko — hariduselt psühholoog ja ametil business coach. Ta puutus esimest korda kokku laste õpetamisega, kui lõi arengu klubi oma eelkooli ealise poja ja ta sõprade jaoks. Paljudideed ja huvitavad mängud said alguse sellest klubist ja nii arenes välja ka The Brainy Band ettevõte.

Additional information

Weight 0.40 kg
Dimensions 22.8 × 22.8 × 4.3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arendav lauamäng Gophers’ Maze EST/RU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
×

Cart