Selected:

Arendavate mänguasjade komplekt BUILDING…

39.99

Arendavate mänguasjade komplekt BUILDING GENIUS

39.99

10 laos

Kirjeldus

BUILDING GENIUS™ on 9-osaline arendav komplekt, mis ühendab endas Hix, Mox ja Oibo tuntumaid ja lemmikumaid mänguasju Moluk 0+/2+ perekonnast.
Iga nendest kolmest auhindu võitvatest mänguasjadest pakub laias ulatuses sensoorset stimulatsiooni ja mänguvõimalusi lastele alates sünnist. Komplekt tervikuna, kui universaalse ehitus- ja konstrueerimismäng, viib mängimise uuele tasemele. Bulding Genius™ kasvab koos sinu lapsega, üllatades uute kasutusvõimaluste ja väljakutsetega igal lapsearengu etapil
1) haara ja tunne,
2) virnasta ja ehita,
3) kujutle ja leiuta.
Seda enam, et kõik mängudetailid on täiesti vaiksed!
Lõpmatuks lõbuks ja maksimaalseks ohutuseks elastsed ehitusplokid on valmistatud vastupidavast toidusilikonist. Puhastamiseks lihtsalt viska nad nõudepesumasinasse või isegi keeda neid kuumas vees desinfitseerimiseks.
Hix on kreatiivne ehitus- ja mängimiskomplekt, mis koosneb neljast erinevat värvi elastsest koonusest, mis omakorda saavad transformeeruda neljasse geomeetrilisesse vormi.
Mox -il on väljendusrikkad suure suuga marionett-nuku omadused ja tavalise palli lõpmatud võimalused.
Oibo on elastsed, üks teise peale laetavad, veerevad, kokku surutatavad, kergesti käes hoitvad sensoorsed mänguasjad igas eas laste jaoks.
See on ohutu:
• Pole teravaid nurkasid.
• Pole pisidetaile.
• Mittetoksiline materjal – toidusilikoon.
• Kerged ja pehmed detailid on samuti lastele ohutud, kui astuda nende peale, kogemata end vastu lüüa, maha pillata või suhu toppida (eriti aktuaalne lastele kuni 1.eluaastani).
Komplekt on väga vastupidav, kõrgkvaliteetne, värviline ja mõnus katsudes. Lõbusa ehitamisega tegeledes arendavad lapsed loogikat, fantaasiat, motoorikat ning tugevdavad sõrmede lihaseid. Nagu kõik teised Moluk brändi mänguasjad, Bulding Genius™ on äärmiselt lakooniline ning samas pakub piiramatut vabadust selle rakendamiseks erinevates mängudes. Tänu sellele on see unikaalne komplekt tõeliseks trenažööriks laste kujutlusvõime arendamiseks!

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Arendavate mänguasjade komplekt BUILDING GENIUS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

×
×

Cart