Selected:

Lasteaia mini-seljakott taaskasutatud polüestrist…

42.99

Lasteaia mini-seljakott taaskasutatud polüestrist Lässig Ocean, Apricot

42.99

  • Lasteaia mini-seljakott LÄSSIG Ocean Navy on valmistatud 100% ümbertöödeldud polüestrist. See on kaasmängija ja kaasreisija erisõnumiga: “Päästa ookean – päästa meie tulevik“. 15 plastikpudelit oli ümbertöödeldud ja taaskasutatud ühe seljakoti valmistamiseks.
  • Vanusele 3+
  • Mõõdud: 25 x 30 x 10cm
  • Maht: 8,05l
  • 100% taaskasutatud polüester
  • Tarneaeg: kuni 14 päeva, kui laos on otsas

1 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Tavalisel laste seljakotil on lihtne sõnum:Lasteaia mini-seljakott taaskasutatud polüestrist Lässig Ocean, Navy on valmistatud 100% ümbertöödeldud polüestrist. Nunnu merelooma aplikatsioon ja sõnum “Päästa ookean – päästa meie tulevik” on mõeldud selleks, et tõmmata tähelepanu olukorrale maailma ookeaniga ning tuntud tootja Lässig pühendumusele.

Päästa ookean – päästa meie tulevik!

RECYCLED POLYESTER on polüester, mis on saadud tänu ringlussevõetud materjalidele, näiteks plastpakenditele. 15 ümbertöödeldut pllastikpudelit olid taaskasutatud, et toota valmis ühte seljakotti LÄSSIG Ookeani Kollektsioonist.

LÄSSIG tegi hästi kaalutud valiku koopereeruda kangaettevõttega Waste2Wear valides materjale oma tootmiseks. Antud ettevõte võttis enda peale missiooni toota kesskonnasõbralikke materjale kasutatud ja ümbertöödeldud plastikpudelitest, täielikult sertifitseeritud ja läbipaistva väärtusahelaga. Lisaks veel, nende eesmärk on ära kasutada plastikjäätmed maailma ookeanist või korjata seda ennem, kui see jõuab ookeani reostada.

Laste seljakotil on mahukas põhiosa ja lisaks veel väike tasku eespool, veepudelihoidja sees ja nimesilt armsa sõnumiga “Love me, carry me, pass me on” (“Armasta mind, hoolitse minust, anna mind edasi”). Tänu pehmendatud seljaosale ja reguleeritavatele õlarihmadele see istub seljas väga mugavalt.

Värv: virsikuroosa

Lässig loob innovaatilisi, lõbusaid, erksaid ja kaasakiskuvaid tooteid lastele ja nende vanematele.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lasteaia mini-seljakott taaskasutatud polüestrist Lässig Ocean, Apricot”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

×
×

Cart