Selected:

PlanToys Meistri tööristakomplekt

26.00

PlanToys Meistri tööristakomplekt

26.00

  • Mõõdud: 23×2.5×12.5 cm
  • Vanusele 3+
  • Tarneaeg 7-21 päeva (kui laos on otsas)

1 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

PlanToys Meistri tööristakomplektis on haamer, mutrivõti, kruuvikeeraja, vesilood ja tööriistavöö taskutega  – kõik nagu tõelisel meistril!
 
Plantoys oli esimene ettevõte maailmas, kes hakkas tootma mänguasju taaskasutatud kummipuust. Ettevõte on seadnud oma eesmärgiks vähendada tootmisest tulenevat mõju meie keskkonnale. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult naturaalseid materjale ja proovitakse toota minimaalsete või ilma tootmisjääkideta.
 
PlanToys on keskendunud turvaliste mänguasjade tootmisele. Need on valmistatud taaskasutatud kummipuust ning soodustavad laste arengut. Viie esimese kujunemisaasta jooksul on äärmiselt oluline, et vanemad julgustaksid lapsi kogema mänguvabadust ja looduse lähedust.

 

“Rollimäng on universaalne lapse üldarengu mõjutaja alates neljandast eluaastast kuni kooliminekuni ja isegi kauem. Mäng mõjutab lapse kõiki arenguaspekte, eriti aga tajusid, mõtlemist, kõnet ja sotsiaalset käitumist. Praktiline tegevus reaalsete esemete koopiatega – mänguasjadega – pakub rikkalikult võimalusi esemete erinevate tunnuste märkamiseks ja eristamiseks, nõuab lapselt probleemsete olukordade lahendamist. Kõik see avaldab positiivset mõju lapse vaimsele arengule.” Ü.Kuusik

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PlanToys Meistri tööristakomplekt”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

×
×

Cart