Selected:

PlanToys Pusle Kuubikud 4…

21.00

PlanToys Pusle Kuubikud 4 erinevat pilti

21.00

  • Mõõdud : cm 4.0 x 4.0 x 4.0
  • Vanusele 2+
  • Tarneaeg 7-21 päeva (kui staatus on “järeltellimisel”)

1 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

PlanToys Pusle Kuubikud 4 erinevat pilti. Vaata ka videot! https://youtu.be/pL2dtmZgjWM

Kuubikutest annab kokku panna 4 erinevat pilti, numbrid 1-9 ja punktid numbrite õppimiseks.

PlanToys on keskendunud turvaliste mänguasjade tootmisele. Need on valmistatud taaskasutatud kummipuust ning soodustavad laste arengut. Viie esimese kujunemisaasta jooksul on äärmiselt oluline, et vanemad julgustaksid lapsi kogema mänguvabadust ja looduse lähedust.

Kõik tooted on kemikaalide vabad, kasutatakse E-Zero liimi, tavalise mürgise puiduliimi asemel. Mänguasjade värvimiseks kasutatakse veebaasil valmistatud värve, mis on mürkide vabad.

Plantoys oli esimene ettevõte maailmas, kes hakkas tootma mänguasju taaskasutatud kummipuust. Ettevõte on seadnud oma eesmärgiks vähendada tootmisest tulenevat mõju meie keskkonnale. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult naturaalseid materjale ja proovitakse toota minimaalsete või ilma tootmisjääkideta. Kõik Plantoys tooted on valmistatud naturaalsetest kummipuudest, mis enam piimmahla (lateksit) ei tooda. Kolm aastat enne puudu mahavõtmist ei väetata neid ümbritsevat pinnast, selleks et tagada materjali puhtus. Selleks, et tootete valmistamiseks kasutatavat materjali vastupidavaks teha kasutatakse kemikaalide vaba kuivatusprotsessi. Tootmises tekkivat saepuru ja puidulaaste kasutatakse tehase ja seda ümbritsevate külade jaoks elektri tootmiseks.

Toodete karbid on valmistatud taaskasutatud paberist ja neil olevad kirjad on prinditud sojatindiga, mis on biolagunev võrreldes tavalise tindiga.

 

Additional information

Weight 0.44 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PlanToys Pusle Kuubikud 4 erinevat pilti”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
×

Cart