Selected:

PlanToys Puuvilja komplekt

30.00

PlanToys Puuvilja komplekt

30.00

  • Mõõdud: cm 19.0 x 13.5 x 3.1
  • Vanusele 18+ kuud
  • Tarneaeg 7-21 päeva

 

1 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Komplektis on puidust lõikelaud ja nuga, millega on võimalik komplektis olevaid puuvilju nagu päriselt katki lõigata (takjapaelaga käivad uuesti kokku).
 
Plantoys oli esimene ettevõte maailmas, kes hakkas tootma mänguasju taaskasutatud kummipuust. Ettevõte on seadnud oma eesmärgiks vähendada tootmisest tulenevat mõju meie keskkonnale. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult naturaalseid materjale ja proovitakse toota minimaalsete või ilma tootmisjääkideta.
 
PlanToys on keskendunud turvaliste mänguasjade tootmisele. Need on valmistatud taaskasutatud kummipuust ning soodustavad laste arengut. Viie esimese kujunemisaasta jooksul on äärmiselt oluline, et vanemad julgustaksid lapsi kogema mänguvabadust ja looduse lähedust.
“Rollimäng on universaalne lapse üldarengu mõjutaja alates neljandast eluaastast kuni kooliminekuni ja isegi kauem. Mäng mõjutab lapse kõiki arenguaspekte, eriti aga tajusid, mõtlemist, kõnet ja sotsiaalset käitumist. Praktiline tegevus reaalsete esemete koopiatega – mänguasjadega – pakub rikkalikult võimalusi esemete erinevate tunnuste märkamiseks ja eristamiseks, nõuab lapselt probleemsete olukordade lahendamist. Kõik see avaldab positiivset mõju lapse vaimsele arengule.” Ü.Kuusik

 

Lisainfo

Kaal 0.7 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PlanToys Puuvilja komplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

×
×

Cart