Selected:

Puidust mäng Bouling

30.00

Out of stock

Puidust mäng Bouling

30.00

  • Keegli kõrgus: cm 17
  • Vanusele 3+
  • Tarneaeg kuni 8 nädalat

Laost otsas

Kirjeldus

Bouling on lõbus ja aktiivne mäng igas eas mängijale. Komplektis on 6 värvilist keeglit ja pall, mis on valmistatud pärnapuu puidust ning värvitud ja õlitatud ökosõbralike vahenditega. Mängides boulingut, treenivad lapsed motoorikat, keskendumisvõimet ja tasakaalu hoidmist, õpivad eristama kujusid ja värve. Puit on inim- ja keskkonnasõbralik taktiilne materjal, mis on väga mõnus katsudes.

Lisaks veel see on väga stiilne kingitus s.h. ka äripartneritele, on ka võimalik tellida oma värvikombinatsiooni (näiteks, vastavalt korporatiivvärvidele). Eritellemuse sooviga pöörduge palun: info@okobaby.eu

Dadari on mänguasjade tootja Gruusiast haruldase sotsiaalse ja ökoloogilise missiooniga. Sotsiaalse projektina sai loodud ettevõte, mis ühendab erinevate oskustega inimesi ja kus osa töötajatest on erivajadustega. Käsitööna ja kasutades ökosõbralikke värve ja õlisid ettevõte toodab naturaalsest puidust ökoloogiliselt puhtaid tooteid, mis vastavad EU standarditele EN-71, mis sätestab mänguasjade ohutuse norme.

NB! Tänu naturaalsetele imendusvahenditele mänguasjad võivad kaotada värvi kokkupuutes veega.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Puidust mäng Bouling”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
×

Cart