Selected:

Tasakaalu kivid (naturaalsed)

20.00

Out of stock

Tasakaalu kivid (naturaalsed)

20.00

  • Mõõdud: cm ca 28×6×6 (mõõdud on umbkaudsed, kuna detailid on erineva suurusega)
  • Vanusele 3+
  • Tarneaeg 6-8 nädalat

 

 

Laost otsas

Kirjeldus

Tasakaalu kivid on suurepärane mäng igas eas mängijale. Komplektis on 6 asümmeetrilist “kivi” lihvitud servadega, mis on valmistatud väärtuslikest puidusortidest (pähkel, vaher, pöök, pirn, pärn) ning värvitud naturaalse tooniga ja õlitatud ökosõbralike vahenditega. Ladustades kivikesi üks teise peale ja otsides tasakaalu, treenivad lapsed motoorikat, keskendumist ja füüsika põhiprintsiipe. Täiskasvanute jaoks aga, kes vajavad lõõgastust ja puhkuseminutit tänapäevases kiires elutempos, on see hea abivahend, mis aitab leida sisemist tasakaalu, mida saavutad keskendudes esmapilgul lihtsale, kuid väga kaasahaaravale tegevusele.

Lisaks veel see on väga stiilne kingitus s.h. ka äripartneritele, on ka võimalik tellida oma värvikombinatsiooni (näiteks, vastavalt korporatiivvärvidele). Eritellemuse sooviga pöörduge palun: info@okobaby.eu

Dadari on mänguasjade tootja Gruusiast haruldase sotsiaalse ja ökoloogilise missiooniga. Sotsiaalse projektina sai loodud ettevõte, mis ühendab erinevate oskustega inimesi ja kus osa töötajatest on erivajadustega. Käsitööna ja kasutades ökosõbralikke värve ja õlisid ettevõte toodab naturaalsest puidust ökoloogiliselt puhtaid tooteid, mis vastavad EU standarditele EN-71, mis sätestab mänguasjade ohutuse norme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tasakaalu kivid (naturaalsed)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×
×

Cart