Selected:

UUS! Arendav mänguasi Bilibo…

23.99

UUS! Arendav mänguasi Bilibo jääsinine

23.99

1 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

UUS! Arendav mänguasi Bilibo jääsinine (šveitsi bränd Moluk) – põnev mänguasi väikse unistaja jaoks. Vaevalt, et keegi täiskasvanutest saab kohe välja mõelda, milleks antud seade on mõeldud. Mõned isegi hakkavad kahtlema, kas selle asjaga mängida üldse saab. Saab vägagi! See on Bilibo ja seda fännavad lapsed üle maailma! Mis oleksid Teie oletused, mida saab Biliboga teha? Selle peal saab lamada või istuda, siis ringi keerata… ja mis edasi? Sellega meie fantaasia lõpebki. Oh teid, täiskasvanuid. Kuid aga lastel, eriti loovas koolieelses eas, ei teki küll probleeme antud erksa ja põneva plastikleiutisega.

Bilibost saab lapse või tema lemmikmänguasja kiiktool. Kui laps on loomadest haaratud, saab sellest kilpkonna maja või karukoobas. Noorte “piraatide” jaoks oleks see aarete kastiks. Muusikahuviliste jaoks – trumm. Kosmonautide jaoks – tähelaeva juhitool. Väikse rändaja jaoks aga – ülesaamatu mäetipp, mille peal on vaja võimalikult kaua jalul püsima jääda. Bilibo saab ka olla lume- ja liivalabidaks, rongitunneliks, tuletõrjekiivriks või kaitsemütsiks. Bilibost saab olla… kõikvõimalik.

Ainult täiskasvanud panevad end stereotüüpide raamidesse. Lapsed aga teavad, et paarist Bilibost saab välja mõelda kümneid kaasakiskuvaid mänge! Bilibo sobib mängimiseks nii kodus kui ka õues. Sellega saab mängida nii liivakastis kui ka lumehanges või basseinis. Bilibo kasutusala on piiramatult lai, see laieneb üheskoos lapse kasvamisega. See mäng, mille kasutusala tundub olevat teadmatu, sai palju auhindu laste mänguasjade tegevusvaldkonnas.

Diameeter Ø 39 cm

UUS! Arendav mänguasi Bilibo jääsinine. Vaata ka videot! https://www.youtube.com/watch?v=xAM4ym0c-vQ

Additional information

Värv

Helesinine, Kollane, Oranž, Punane, Roheline, Roosa, Sinine

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “UUS! Arendav mänguasi Bilibo jääsinine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

×
×

Cart